top of page
foto.png

Náš příběh

,,Čím více se blížíte snu, tím více se Osobní příběh stává pravým důvodem života." Paulo Coelho

Ořechové krémy milujeme od prvního ochutní. A protože dbáme na to , co našemu tělu dáváme , vytvořily jsme vlastní bezcukrové ořechové krémy Nuss Deo s.r.o.
Nuss Deo je zdravý a moderní způsob života. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme. Dbáme na kvalitu všech surovin. Dbáme na to, aby každá surovina použitá k výrobě našich dezertů byla té nejvyšší kvality. Každá ingredience má svou roli a když se spojí všechny ingredience té nejvyšší kvality, je výsledkem naprostá delikatesa. Rukama nám projde každá jedna sklenice, od plnění, vážení, etiketování až po balení do luxusních krabic. Od výběru kvality a kontroly čerstvosti každého ořechu, přes proces výroby až po balení sklenic. Rodíme skutečně jedinečný produkt.

Proč právě Nuss Deo?

Na svých cestách jsme poznaly spoustu lidí. Uvědomily jsme si, že každý jsme božství (DEO) a naše božství sídlí v našem srdci. 
Nuss Deo pro nás znamená : božské oříšky ze srdce s láskou vyráběné.
Hodně přemýšlíme o tom , co jíme. To jak se stravujeme se odráží nejen na našem těle , ale také na naší psychice.
Je velmi důležité jíst kvalitní potraviny , které nejsou vysoce průmyslově zpracované. Opravdové jídlo – skutečné potraviny.
Jenom tehdy bude naše tělo správně fungovat a bude mít dostatek energie.
Ne nadarmo se říká – ve zdravém těle zdravý duch.

Co vlastně na těch oříškách je : ořechy jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, nenasycených tuků, obsahují vitamíny , minerály a železo. Jsou také bohatým zdrojem antioxidantů.

WEB-ABOUT-US-.png

Dvě sestry

Petra a Veronika stojí v čele společnosti NussDeo a jsou jimi od prvního momentu.

PETRA.png

Petra

Petra je praktická a organizovaná

Veronika.png

Veronika

Veronika je kreativec se spoustou nápadů

Společně představují vše, co NussDeo je a co může nabídnout. Dvě sestry, které milují přírodu a zdravý životní styl. Milují svou práci a jsou poháněni vášní a inspirováni přírodou.

bottom of page